Mexen Uni-Term R единичен комплект за прикриване за радиатор, златен - W904-000-50
search
Устойчивост и здравина Устойчивост и здравина
Практично решение Практично решение
2 години гаранция 2 години гаранция
Индекс:
W904-000-50
Цвят:
Златен
Цвят - Златен - ()
Mexen R единичен маскиращ комплект за радиатор в златен цвят се характеризира с високо качество на изпълнение. Неръждаемата стомана и месингът осигуряват дълготрайност и естетика. Комплектът съдържа две розети с диаметър 65 мм и вътрешна 21 мм и втулки с дължина 50 мм и вътрешен диаметър 20 мм, което позволява лесен монтаж на термостатни комплекти и радиаторни клапани. Елегантният златен цвят добавя клас във всяко интериорно пространство.
Технически характеристики:
Материал на розетите: Неръждаема стомана
Цвят: Златен
Външен диаметър на розетата: 65 мм
Височина на розетата: 7 мм
Вътрешен диаметър на отвора: 21 мм
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 мм
Вътрешен диаметър на втулките: 20 мм
Иновативни решения, използвани в този продукт
Устойчивост и здравина
Практично решение
2 години гаранция
Серия
Цвят
Златен
Инструкция за употреба
Информация за безопасността
Условия за гаранция
19,6%