Mexen DXS 150 вентилатор за баня, ключ с въже, бял - W9603-150K-00
search
Сачмен лагер Сачмен лагер
Тиха работа Тиха работа
Ефективна вентилация Ефективна вентилация
Индекс:
W9603-150K-00
Цвят:
Бял
Диаметър:
150 мм
Сензор за влажност:
Не
Таймер:
Не
Диаметър - 150 мм - ()
Вентилаторът за баня Mexen DXS 150 се отличава с висока ефективност благодарение на диаметъра от 150 мм и максималния поток на въздуха от 320 м³/h. Той е изключително тих с ниво на шум от 35 dB и енергоспестяващ, използвайки само 18 W мощност. Вентилаторът е оборудван с ключ с въже, обратен клапан предотвратяващ връщането на въздуха и сачмени лагери, което осигурява дълъг живот и възможност за монтаж в произволна позиция. Елегантният бял цвят и степента на защита IPX2 го правят идеален за всяка баня.
Спецификация на продукта:
Диаметър: 150 мм
Цвят: Бял
Максимален поток на въздуха: 320 m3/h
Максимална консумация на мощност: 18 W
Ниво на шум на разстояние 3м: 35 dB
Захранване: 230 V/ 50 Hz
Степен на защита IP: IPX2
Оборудване на вентилатора:
- Ключ с въже за ръчно включване или изключване на вентилатора
- Обратен клапан, предотвратяващ връщането на въздуха от вентилационните канали в помещението
Размери:
A - 149 мм
B - 200 мм
C - 81 мм
D - 21 мм
Иновативни решения, използвани в този продукт
Сачмен лагер
Тиха работа
Ефективна вентилация
Включвател с въженце
Обратна клапа
Степен на защита IPX2
Монтаж на стена или таван
2 години гаранция
Серия
DXS
Диаметър
150 мм
Цвят
Бял
Форма
Квадрат
Сензор за влажност
Таймер
Въжен превключвател
Да
Сензор за движение
Информация за безопасност
Условия за гаранция
19,97%
Стара цена BGN: 46,29 BGN
Сачмен лагер Сачмен лагер
Тиха работа Тиха работа
Индекс:
W9603-150K-00
Цвят:
Диаметър:
150 мм
Сензор за влажност:
Таймер:
Диаметър - 150 мм - ()