Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100
search
Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100 Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100 Mexen AL-L rura PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97101-1620-100
Антидифузия 100% Антидифузия 100%
Многостранно приложение Многостранно приложение
Устойчивост на висока температура Устойчивост на висока температура
Индекс:
W97101-1620-100
Тип:
Тръба
Дължина:
100 m
Диаметър:
20 mm
Дължина - 100 m - ()
Диаметър - 20 mm - ()
Технически данни:
Външен диаметър: 20 mm
Дебелина на стената: 2 mm
Дебелина на междинния слой: 0,23 mm
Брой слоеве: 5
Външен слой: Полиетилен
Междинен слой: Алуминий
Вътрешен слой: Сшит полиетилен
Тип на свързване: Заварено челно с лазер
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане при 20°C: 10 bar
Устойчивост на газопроникване и корозия: Антидифузионност 100%
Коефициент на линейно разширение: 0.024mm/(m⋅K)
Топлопроводимост: 0.43 W/(m²K)
Реакция на огън: Клас E
Минимален радиус на ръчно огъване: 100 mm
Минимален радиус на огъване с пружина: 70 mm
Приложение:
- централно отопление
- подово отопление
- студена и топла вода за битови нужди
Иновативни решения, използвани в този продукт
Антидифузия 100%
Многостранно приложение
Устойчивост на висока температура
10 години гаранция
Атестат за хигиена ПZH
Серия
Дължина
Диаметър
20 mm
Тип
Тръба
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
Атестат PZH
19,98%
Стара цена BGN: 215,09 BGN
Индекс:
W97101-1620-100
Тип:
Дължина:
Диаметър:
20 mm
Диаметър - 20 mm - ()