Mexen BRASS кръгъл месингов удължител 3/4 GW x 3/4 GZ, 30 мм - W97415-3434-30
search
Mexen BRASS кръгъл месингов удължител 3/4 GW x 3/4 GZ, 30 мм - W97415-3434-30 Mexen BRASS кръгъл месингов удължител 3/4 GW x 3/4 GZ, 30 мм - W97415-3434-30
Месинг Месинг
1 МРа 1 МРа
Устойчивост на висока температура Устойчивост на висока температура
Индекс:
W97415-3434-30
Тип:
Удължение
Дължина:
30 mm
Диаметър на свързване 1:
3/4" вътрешна резба
Диаметър на съединение 2:
3/4" ВМ
Технически данни:
Диаметър на съединение 1: 3/4" GW
Диаметър на съединение 2: 3/4" GZ
Дължина: 30 мм
Материал: Месинг
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 10 бара
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Устойчивост на висока температура
10 години гаранция
Хигиенен Сертификат PZH
Серия
Дължина
30 mm
Тип
Удължение
Диаметър на съединение 2
Инструкции за монтаж
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
Свидетелство PZH
19,06%
Стара цена BGN: 4,99 BGN
Месинг Месинг
1 МРа 1 МРа
Индекс:
W97415-3434-30
Тип:
Дължина:
30 mm