Mexen BRASS месингова връзка 1 GZ - W97413-10
search
Mexen BRASS месингова връзка 1 GZ - W97413-10 Mexen BRASS месингова връзка 1 GZ - W97413-10
Месинг Месинг
1 МРа 1 МРа
Устойчивост на висока температура Устойчивост на висока температура
Индекс:
W97413-10
Тип:
Запушалка
Диаметър на свързване 1:
1" външна резба
Тип - Запушалка - ()
Технически данни:
Диаметър на връзката 1: 1" GZ
Материал: Месинг
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Тип
Запушалка
1" външна резба
Инструкции за монтаж
Свидетелство PZH
16,32%
Стара цена BGN: 3,09 BGN
Месинг Месинг
1 МРа 1 МРа
Индекс:
W97413-10
Тип:
1" външна резба