Mexen Bolt радиатор за баня 700 x 500 мм, 188 W, черен - W126-0700-500-00-70
search
Mexen Bolt радиатор за баня 700 x 500 мм, 188 W, черен - W126-0700-500-00-70 Mexen Bolt радиатор за баня 700 x 500 мм, 188 W, черен - W126-0700-500-00-70 Mexen Bolt радиатор за баня 700 x 500 мм, 188 W, черен - W126-0700-500-00-70
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W126-0700-500-00-70
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
188 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Технически данни:
Височина: 700 мм
Широчина: 500 мм
Дълбочина: 40 мм
Разстояние на свързване:
- 45 см (долно) или 5 см (средно)
Цвят: Черен RAL 9005
Материал: Стомана
Тегло: 3,91 кг
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Отоплителна мощност:
- 75/65/20 °C - 188 W
Свързвания:
- 2xG ½″ средни
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия покритие
Включени: окачвания, монтажен комплект, заглушители и клапан за обезвъздушаване
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
500 мм
Височина
700 мм
Дълбочина
40 мм
Мощност на нагревателя
188 W
Цвят
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
45 см , 5 см
Връзка
Централно , Долно
Ориентация
Вертикална
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
19,97%
Стара цена BGN: 176,99 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W126-0700-500-00-70
Височина:
700 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
188 W
Широчина - 500 мм - ()