Mexen Zoom декоративен радиатор за баня 770 x 530 mm, 275 W, черен - W130-0770-530-00-70
search
Mexen Zoom декоративен радиатор за баня 770 x 530 mm, 275 W, черен - W130-0770-530-00-70 Mexen Zoom декоративен радиатор за баня 770 x 530 mm, 275 W, черен - W130-0770-530-00-70 Mexen Zoom декоративен радиатор за баня 770 x 530 mm, 275 W, черен - W130-0770-530-00-70
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W130-0770-530-00-70
Височина:
770 mm
Цвят:
Широчина:
530 mm
Мощност на нагревателя:
275 W
Височина - 770 mm - ()
Цвят - Черен - ()
Технически данни:
Височина: 770 mm
Широчина: 530 mm
Дълбочина: 40 mm
Разстояние на свързване:
- 50 cm (долно) или 5 cm (средно)
Цвят: Черен RAL 9005
Материал: Стомана
Тегло: 6,09 kg
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Отоплителна мощност:
- 75/65/20 °C - 275 W
Връзки:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу от дясната или лявата страна
Възможност за монтиране на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия лаково покритие
В комплекта: окачване, монтажен комплект, запушващи тапи и вентилационен клапан
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
530 mm
Височина
770 mm
Дълбочина
40 мм
Тип
Декоративен
Мощност на нагревателя
275 W
Цвят
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
50 cm , 5 см
Връзка
Централно , Долно
Ориентация
Вертикална
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
19,99%
Стара цена BGN: 220,59 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W130-0770-530-00-70
Височина:
770 mm
Цвят:
Широчина:
530 mm
Мощност на нагревателя:
275 W
Височина - 770 mm - ()