Mexen Mars страничен радиатор за баня 900 x 500 mm, 370 W, черен - W110-0900-500-00-70-S
search
Mexen Mars страничен радиатор за баня 900 x 500 mm, 370 W, черен - W110-0900-500-00-70-S Mexen Mars страничен радиатор за баня 900 x 500 mm, 370 W, черен - W110-0900-500-00-70-S Mexen Mars страничен радиатор за баня 900 x 500 mm, 370 W, черен - W110-0900-500-00-70-S
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0900-500-00-70-S
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
284 W
Широчина - 500 мм - ()
Цвят - Черен - ()
Mexen Mars е изключителен радиатор за баня, който съчетава модерен дизайн с висока функционалност. Неговите размери 900 x 500 мм и мощността 370 W го правят отличен избор за всяка баня. Изработен от стомана и покрит с черно покритие RAL 9005, е устойчив на корозия. Има различни опции за свързване (странично 50 см, долно 45 см) и възможност за монтаж на нагревател. Приспособен е за работа при температура до 95 °C и налягане 0,6 Mpa. Радиаторът се продава в комплект с монтажни аксесоари.
Технически данни:
Височина: 900 мм
Ширина: 500 мм
Дълбочина: 30 мм
Разстояние на свързване:
- 50 см (странично) или 45 см (долно)
Цвят: Черен RAL 9005
Материал: Стомана
Тегло: 5,61 кг
Капацитет: 3,9 л
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,6 Mpa
Топлинна мощност:
- 75/65/20 °C - 370 W
Свързвания:
- 2xG ½″ странични от дясната страна
- 4xG ½″ от горе и долу от дясната или лявата страна
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, издръжливо бояджийско покритие устойчиво на корозия
В комплект: закачалки, монтажен комплект, затворени тапи и обезвъздушител
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Широчина
500 мм
Височина
900 мм
Дълбочина
30 мм
Мощност на нагревателя
284 W
Универсална
Разстояние на свързване
45 см , 50 cm
Връзка
Долно , Странично
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкция за употреба
19,99%
Стара цена BGN: 163,39 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W110-0900-500-00-70-S
Височина:
900 мм
Цвят:
Широчина:
500 мм
Мощност на нагревателя:
284 W
Широчина - 500 мм - ()