Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01 Mexen Perry винилови панели 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC подложка, 4 V-фуги, Дъб - F1321-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Монтаж с лепило Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4 Клас на износоустойчивост: AC4
Индекс:
F1321-1227-187-255-4V1-01
Дължина:
1227 mm
Широчина:
187 mm
Дебелина:
2,5 mm
Структура:
Mexen Perry е висококачествени винилови панели, предлагащи стил и издръжливост за вашия дом. С размери от 1227 мм дължина и 187 мм ширина, те са идеални за всякакъв интериор. С дебелина от 2,5 мм и клас на износоустойчивост AC4, тези панели гарантират издръжливост и устойчивост на износване. С клас на употреба 32 и антивъзплъзващ клас DS, те предлагат безопасност и комфорт. Поставят се с лепило и са водоустойчиви със 100%, което позволява лесно почистване. Подходящи за подово отопление, тези панели са перфектни за модерния дом.
Спецификация на продукта:
Дължина: 1227 мм
Широчина: 187 мм
Дебелина: 2,5 мм
Дебелина на износващия слой: 0,55 мм
Клас на износване: AC4
Клас на употреба: 32
Брой парчета в пакет: 12
Брой м² в пакет: 2,75
Структура: Дъб
Материал: Пластмаса
Метод на монтаж: С лепило
Клас на противоплъзгаемост: DS
Топлопроводимост: 0,087 W/mK
Антистатични ≤ 2kV
4-странни V-фуги
Интегрирана PVC подложка
Водоустойчивост - 100%
Повърхност, улесняваща почистването на замърсявания
Устойчивост на механични повреди и надрасквания
Съвместимост с нискотемпературно подово отопление
Иновативни решения, използвани в този продукт
LVT
Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4
Интегрирана подложка
Водоустойчиви
Меки и приятни на допир
Структура на дървото
Перфектна акустика в интериора
Издръжливи
Устойчивост на огън
Противоплъзгащи се
V-фуга
Подходящи за подово отопление
Устойчиви на замърсявания
Антистатични
20 години гаранция
Серия
Дължина
1227 mm
Широчина
187 mm
Дебелина
2,5 mm
Модел
Материал
Пластмаса
Начин на монтаж
С лепило
Дебелина на износоустойчивия слой
0,55 мм
Брой артикули в опаковка
12
Количество m² в опаковка
2,75
V-фуга
Структура
Оттенък
Проба
Не
Инструкции за употреба
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
19,87%
Стара цена BGN: 100,47 BGN
Подови квадратни метра
m2
+10% запас
2.7533 m2
Сума на пакетите 1 - Брой парчета: 12
LVT LVT
Индекс:
F1321-1227-187-255-4V1-01
Дължина:
1227 mm
Широчина:
187 mm
Дебелина:
2,5 mm