Mexen Estrella R02 комплект за вана, златен - 72313R02-50
search
Керамична глава Керамична глава
Перлатор Перлатор
1-функционална 1-функционална
Индекс:
72313R02-50
Цвят:
С термостат:
Не
Душ комплект:
Да
Колона за душ:
Не
Цвят - Златен - ()
Спецификация на продукта:
Материал на смесителя за умивалник: месинг
Глава: керамична
Покритие на смесителя: златен
Височина: 313 mm
Достиг на чучура: 124 mm
Материал на смесителя за вана: месинг
Покритие на смесителя: златен
Глава: керамична
Достиг на чучура: 170 mm
Материал на слушалката: месинг
Покритие на слушалката: златен
Брой функции: 1
Присъединителен размер: G 1/2"
Височина на слушалката: 200 mm
Широчина на слушалката: 35 mm
Материал на държача: месинг
Покритие на държача: златен
Тип монтаж: стенен
Размери на розетката: 45x45 mm
Разстояние от стената: 57 mm
Материал на маркуча: PVC
Покритие на маркуча: златен
Дължина на маркуча: 150 cm
Присъединяване: 1/2"
Месингови краища
Гладката повърхност улеснява почистването
Въртящите крайни елементи предотвратяват усукване
Еластичен материал, устойчив на разтягане и огъване
Иновативни решения, използвани в този продукт
Керамична глава
Перлатор
1-функционална
Дъжд
AntiCalc
Безусук
PVC Ограничител
Устойчивост на потъмняване и корозия
Устойчивост на висока температура
PerfectClean
2 години гаранция
Хигиеничен сертификат PZH
Серия
Цвят
Батерия за мивка
Да
Вана батерия
Душ батерия
Вградена батерия
С термостат
Душ комплект
Точков комплект
Комплект на пръчка
Колона за душ
Ръководство за употреба - вана батерия
Инструкция за употреба - смесител за мивка
Условия за гаранция
Ръководство за употреба
Информация за безопасността - смесителна батерия за вана
Информация за безопасност - смесител за умивалник
Информация за безопасността
Производител
Не сте намерили отговора?
Пишете ни
100% Клиентите препоръчват този продукт
Качество
Външен вид
5.0
Обща оценка въз основа на 4 Мнение
  • Потвърдено
  • Други варианти
19,98%