Mexen G00 термостатичен комплект ъглов/прав с розетка R, Duplex, DN50, бял - W908-900-905-20
search
Индекс:
W908-900-905-20
Цвят:
Бял
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Бял - ()
Технически данни:
Материал на вентила: Месинг
Цвят на вентила: Бял
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Нижно връзка с разстояние 50 мм
Резба на главата: M30 x 1,5 мм
Цвят на главата: Бял
Скала на регулиране: 0-5
Диапазон за регулиране на температурата: 0-29 °C
Температура на околната среда: макс 50 °C
Защита от замръзване 5°C
Възможност за връзка на главата от лявата или дясната страна на вентила
Цвят на розетата: Бял
Материал на розетата: Неръждаема стомана
Ширина на розетата: 115 x 65 мм
Височина на розетата: 7 мм
Диаметър на вътрешната дупка: 21 мм
Материал на втулките: Месинг
Дължина на втулките: 50 мм
Вътрешен диаметър на втулките: 20 мм
Розетката се състои от двойна розета и две втулки
Комплектът включва допълнителни съединители за многослойни тръби 16x2 мм и съединители за медни тръби 15 мм
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Устойчивост и здравина
Цвят
Бял
Диаметър на връзката
Покривна плоча
Да
Условия за гаранция
19,96%