Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66
search
Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran радиатор за баня 1800 x 600 mm, 934 W, антрацит - W105-1800-600-00-66
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W105-1800-600-00-66
Височина:
1800 мм
Цвят:
Антрацит
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
934 W
Широчина - 600 мм - ()
Височина - 1800 мм - ()
Цвят - Антрацит - ()
Mexen Uran радиатор за баня е отличен избор за тези, които ценят изискан дизайн и функционалност. Изработен от здрава стомана, с размери 1800 x 600 mm, той осигурява солидност и отлична отоплителна ефективност на ниво 934 W. Неговият антрацитен цвят RAL 7016 добавя елегантност към всяка баня. Радиаторът предлага разнообразие от връзки и възможност за монтаж на нагревател, което го прави изключително универсален. В комплект са всички необходими аксесоари за монтаж, което улеснява инсталацията. Благодарение на устойчивостта си на корозия, той гарантира дълготрайна употреба.
Технически данни:
Височина: 1800 mm
Ширина: 600 mm
Дълбочина: 39 mm
Разстояние за свързване:
- 55 cm (долно) или 5 cm (средно)
Цвят: Антрацит RAL 7016
Материал: Стомана
Тегло: 18,31 kg
Капацитет: 8,7 l
Реакция на огън: A1
Работна температура: макс 95 °C
Максимално работно налягане: 0,4 Mpa
Отоплителна мощност:
- 75/65/20 °C - 934 W
Свързвания:
- 2xG ½″ средно
- 4xG ½″ отгоре и отдолу отдясно или отляво
Възможност за монтаж на нагревател
Висококачествено, устойчиво на корозия лаково покритие
В комплект: окачвания, монтажен комплект, запушващи тапи и изпускащ вентил
Иновативни решения, използвани в този продукт
Стомана
Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C
Устойчивост на потъмняване и корозия
10 години гаранция
Серия
Широчина
600 мм
Височина
1800 мм
Дълбочина
39 мм
Мощност на нагревателя
934 W
Цвят
Антрацит
Материал
Стомана
Сила на монтаж
Универсална
Разстояние на свързване
5 см , 55 см
Връзка
Долно , Централно
Ориентация
Вертикална
Условия на гаранцията
Информация за безопасността
Инструкции за употреба
Производител
Не сте намерили отговора?
Пишете ни
100% Клиентите препоръчват този продукт
Качество
Външен вид
5.0
Обща оценка въз основа на 1 Мнение
  • Потвърдено
  • Други варианти
19,98%
Стара цена BGN: 481,99 BGN
Стомана Стомана
Макс. 0,6 Mpa Макс. 0,6 Mpa
Макс. 95°C Макс. 95°C
Индекс:
W105-1800-600-00-66
Височина:
1800 мм
Цвят:
Широчина:
600 мм
Мощност на нагревателя:
934 W
Широчина - 600 мм - ()
Височина - 1800 мм - ()