Mexen Uni-Term радиаторен вентил двутръбен DN50, прав 1/2"x16 mm, никел - W912-016-01
search
Mexen Uni-Term радиаторен вентил двутръбен DN50, прав 1/2"x16 mm, никел - W912-016-01 Mexen Uni-Term радиаторен вентил двутръбен DN50, прав 1/2"x16 mm, никел - W912-016-01 Mexen Uni-Term радиаторен вентил двутръбен DN50, прав 1/2"x16 mm, никел - W912-016-01
Месинг Месинг
1 МРа 1 МРа
Стандартна връзка Стандартна връзка
Индекс:
W912-016-01
Тип:
Цвят:
Никел
Диаметър на връзката:
G 1/2"
Цвят - Никел - ()
Mexen двутръбен радиаторен вентил DN50, прав 1/2"x16 мм, никел е висококачествен продукт, изработен от месинг, който се характеризира с издръжливост и устойчивост на високи температури до 120°C и налягане до 10 бара. Благодарение на простото свързване с диаметър 1/2" и pex 16 мм, вентилът е лесен за монтаж. Долното свързване с разстояние 50 мм и елегантният никелиран цвят му придават естетичен вид, правейки го идеален избор за съвременни отоплителни инсталации.
Технически данни:
Материал: Месинг
Цвят: Никел
Диаметър на свръзката: G 1/2" и pex 16 мм
Работна температура: макс 120 °C
Максимално работно налягане: 10 bar
Вентил за захранване и затваряне на радиатора
Долно свързване с разстояние 50 мм
Иновативни решения, използвани в този продукт
Месинг
1 МРа
Продуктът е пригоден за работа в инсталации, където работното налягане може да достигне до 1 MPa (10 бара). Това е важен параметър, който осигурява правилно и безопасно функциониране в системи с относително високо налягане.
Стандартна връзка
2 години гаранция
Серия
Тип
Цвят
Никел
Диаметър на връзката
G 1/2"
Инструкция за употреба
Информация за безопасност
Условия за гаранция
19,67%