Mexen Grey Dark винилови панели 610 x 305 мм LVT Dryback 2,5 мм, PVC подложка, 4 V-фуга, Камък - F1459-0610-305-255-4V1-01
search
Mexen Grey Dark винилови панели 610 x 305 мм LVT Dryback 2,5 мм, PVC подложка, 4 V-фуга, Камък - F1459-0610-305-255-4V1-01 Mexen Grey Dark винилови панели 610 x 305 мм LVT Dryback 2,5 мм, PVC подложка, 4 V-фуга, Камък - F1459-0610-305-255-4V1-01
LVT LVT
Монтаж с лепило Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4 Клас на износоустойчивост: AC4
Индекс:
F1459-0610-305-255-4V1-01
Дължина:
610 мм
Широчина:
305 мм
Дебелина:
2,5 mm
Структура:
Сланец
Модел - Плочка - ()
Mexen Grey Dark панаците са идеалният избор за вашия дом или офис, със стилен външен вид и функционални характеристики. С размери 610 x 305 мм и дебелина 2,5 мм, те предлагат устойчивост на износване с клас AC4 и функционалност клас 32. Лесни за инсталиране с лепене, те са водоустойчиви и имат антистатични свойства. С 4-странна V-фуга и интегриран PVC подложка, те са идеални за нискотемпературно подово отопление. Уникалната структура на лушпец придава естествен изглед и комфорт.
Спецификация на продукта:
Дължина: 610 мм
Ширина: 305 мм
Дебелина: 2,5 мм
Дебелина на защитния слой: 0,55 мм
Клас на износоустойчивост: AC4
Клас на ползваемост: 32
Брой бройки в пакет: 12
Количество м² в пакет: 2,23
Структура: Шифер
Материал: Пластмаса
Начин на монтаж: С лепило
Антихлъзгав клас: DS
Топлопроводимост: 0,087 W/mK
Антистатично ≤ 2kV
4-странна V-фуга
Интегрирана PVC подложка
Водоустойчивост - 100%
Повърхност, улесняваща почистването на замърсяванията
Устойчивост на механични повреди и надрасквания
Съвместимост с нискотемпературно подово отопление
Иновативни решения, използвани в този продукт
LVT
Монтаж с лепило
Клас на износоустойчивост: AC4
Интегрирана подложка
Водоустойчиви
Меки и приятни на допир
Перфектна акустика в интериора
Издръжливи
Устойчивост на огън
Противоплъзгащи се
V-фуга
Подходящи за подово отопление
Устойчиви на замърсявания
Антистатични
20 години гаранция
Серия
Дължина
610 мм
Широчина
305 мм
Дебелина
2,5 mm
Модел
Материал
Пластмаса
Начин на монтаж
С лепило
Дебелина на износоустойчивия слой
0,55 мм
Брой артикули в опаковка
12
Количество m² в опаковка
2,23
V-фуга
Структура
Сланец
Оттенък
Проба
Не
Инструкции за употреба
Информация за безопасността
Условия на гаранцията
19,69%
Стара цена BGN: 82,81 BGN
Подови квадратни метра
m2
+10% запас
2.2326 m2
Сума на пакетите 1 - Брой парчета: 12
LVT LVT
Индекс:
F1459-0610-305-255-4V1-01
Дължина:
610 мм
Широчина:
305 мм
Дебелина:
2,5 mm